TEL.: +420 222 315 255

PO-PÁ: 9.00 - 17.00h

  • O nás

O nás

Advokátní kancelář Maur Legal s.r.o. se sídlem v Praze je mladá a dynamická advokátní kancelář se zaměřením na poskytování komplexních právních služeb a v odpovídajícím rozsahu i na poskytování daňového poradenství soukromým osobám a významným českým, slovenským i mezinárodním klientům ve všech oblastech jejich podnikatelské činnosti.

Naše právní služby poskytujeme rychle, profesionálně a kvalitně s důrazem na individuální požadavky každého klienta.

Zákazníci, kteří využívají naše právní služby, tak získávají právní pomoc ve vysoké kvalitě, komfortně, za příznivou cenu a především i v co nejkratším možném čase.


Náš tým

JUDr. Jakub Maur, Ph.D.

JUDr. Jakub Maur, Ph.D.

Tel.: +420 266 793 320

E-mail: info@maurlegal.cz

Jakub Maur absolvoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, zde obhájil rovněž rigorózní (JUDr.) i disertační (Ph.D.) práci. Jakub je zakladatelem a společníkem advokátní kanceláře Maur Legal s.r.o. Pravidelně publikuje v odborných médiích a dále přednáší na vysokých školách na téma práva občanského a práva obchodních korporací.

Specializace:

  • občanské právo
  • obchodní korporace
  • právo nemovitostí
  • daňové a finační právo
Mgr. Michal Koman

Mgr. Michal Koman

Tel.: +420 774 515 797

E-mail: info@maurlegal.cz

Michal Koman se v advokátní kanceláři zaměřuje zejména na akvizice obchodních korporací a jednání s novými i stávajícími klienty týkající se zakládání, prodeje i správy obchodních společností.

Specializace:

  • obchodní právo
  • obchodní korporace
Kristýna Hlaváčková

Kristýna Hlaváčková

Tel.: +420 775 387 744

E-mail: info@maurlegal.cz

Kristýna Hlaváčková vede kancelář po obchodní a administrativní stránce a dále se zaměřuje na odbornou podporu jednotlivých klientů advokátní kanceláře.

Veronika Svobodová

Veronika Svobodová

Tel.: +420 773 537 791

E-mail: info@maurlegal.cz

Veronika Svobodová se v advokátní kanceláři věnuje zejména zastupování klientů při jednání se správními úřady a soudy a dále se zaměřuje na oblast registračních sídel a sdílených kanceláří.

Petra Týmová

Petra Týmová

Tel.: +420 736 257 073

E-mail: info@maurlegal.cz

Petra působí na pozici interního auditora a její hlavní činností je kontrola vnitřních procesů advokátní kanceláře, jakož i spokojenost jejích klientů.

ARSYLINE 2016
Varování

Zavřít